CSAPATOK

Korosztály: 3-4.

Megjelenítés: 1 - 20 / 25

 Azonosító Csapat neve OM azonosító 1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény
A013Dózsa Sportbaglyok031850
A014Facsemeték029220
A015Tófeji Kincskeresők037599
A016Turbó négyes030052
A017Tófeji Bakancsszaggatók037599
A018Extrabanda037021
A019Mézkolibrik034840
A020Csókakői Kalandor Sünik201026
A021Mókás Mókusok201026
A022Hernád-menti Kalandorok029122
A023Kolibri034836
A024Természet Kölykök030070
A025Túrabotok030070
A026Halászysokk032484
A002Bölcs Baglyok203194
A003Cinekék201476
A004Erdei Manók030049
A005albarangolók030049
A006Fantasztikus 4-es030521
A007Erdei csapata032447
 Azonosító Csapat neve OM azonosító 1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény

Korosztály: 5-6.

Megjelenítés: 1 - 20 / 59

 Azonosító Csapat neve OM azonosító 1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény
B028Csillagjegyek037740
B029Taktaközi barangolók029220
B030Az Írott-kő királyai034840
B031Fehér cápákSzlovákia
B032Túra brigád201168
B033"Kékségek"037021
B034Fanyűvő négyes032513
B035Kompolti Utánpótlás031587
B036Csallóközi LegényekSzlovákia
B037LevelibékákSzlovákia
B038Természet vadászok030611
B039Kaktuszok035902
B040Zöld Csibészek201026
B041Csókakői Csókák201026
B042Fürge Pelék201026
B043NSZF fásítók201785
B044Kukkónia GyöngyeiSzlovákia
B045Kék Baglyok030047
B046Természet Urai030070
B047Kék Sünik030070
 Azonosító Csapat neve OM azonosító 1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény

Korosztály: 7-8.

Megjelenítés: 1 - 20 / 44

 Azonosító Csapat neve OM azonosító 1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény
C026Himalája034840
C027"Tűrázó Inota"037021
C028Kékségek037021
C029Észkombájnok029220
C030Búcsi VándorokSzlovákia
C031Mocorgók201168
C032NSZF turisták201785
C033A tudás hegyek030611
C034Telekis gólyák030192
C035Sződligeti Vándorok032433
C036Természetmesterek032433
C037Zokni032433
C038Szublimáció032433
C039Kalandorok200959
C040Ankét037592
C041ANONYMUS030070
C042Csiperkék203209
C043Hegyi nindzsák037740
C044Arcok034838
C045Fehér Csoki030075
 Azonosító Csapat neve OM azonosító 1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény

Seregélyesi csapatok

Megjelenítés: 1 - 13 / 13

 SA korcsoport SC korcsoport Azonosító SB korcsoport Csapat neve OM azonosító 1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény
SC004Kékharisnyások202907
SC003Alhavasi sütőtök202907
SA008Unikornisok202907
SA007Farkasok202907
SA006Rókák202907
SA005Seregélyesi Hóbaglyok202907
SA004Seregélyesi Kalandorok202907
SB002Észforgatók202907
SA003Jégmadár202907
SA002Seregélyesi Sasok202907
SC002Seregélyesi Sárkányok202907
SC001Fekete Pillangók202907
SB001Kék-Farkasok202907
 SA korcsoport SC korcsoport Azonosító SB korcsoport Csapat neve OM azonosító 1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény