CSAPATOK

Korosztály: 3-4.

Megjelenítés: 1 - 25 / 25

 Azonosító Csapat neve OM azonosító1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény
A005albarangolók030049
A009Bakancsnyűzők202918
A002Bölcs Baglyok203194
A003Cinekék201476
A020Csókakői Kalandor Sünik201026
A013Dózsa Sportbaglyok031850
A007Erdei csapata032447
A004Erdei Manók030049
A018Extrabanda037021
A014Facsemeték029220
A006Fantasztikus 4-es030521
A026Halászysokk032484
A022Hernád-menti Kalandorok029122
A012Kacsa GangRománia
A023Kolibri034836
A008Maci Laci027294
A019Mézkolibrik034840
A021Mókás Mókusok201026
A024Természet Kölykök030070
A017Tófeji Bakancsszaggatók037599
A015Tófeji Kincskeresők037599
A025Túrabotok030070
A010TúranebulókSzlovákia
A016Turbó négyes030052
A011vvv.goRománia
 Azonosító Csapat neve OM azonosító1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény

Korosztály: 5-6.

Megjelenítés: 1 - 58 / 58

 Azonosító Csapat neve OM azonosító1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény
B033"Kékségek"037021
B002A négy vándor030603
B009A természet királya030134
B007Barangolók201838
B025Barangolók202918
B054Batyikék034789
B021Beregi nyolcszemes202918
B049Csajok a csúcson030070
B036Csallóközi LegényekSzlovákia
B003Csemeték037321
B012CSÍKOS MEDVELEPKÉK027207
B028Csillagjegyek037740
B041Csókakői Csókák201026
B014Erdei manók037050
B018Evolurkók203346
B022FagyosokRománia
B034Fanyűvő négyes032513
B031Fehér cápákSzlovákia
B055fonnyadt alma037734
B042Fürge Pelék201026
B026Goatikusok037050
B020Gumicsizma033981
B019JelkeresőkSzlovákia
B039Kaktuszok035902
B045Kék Baglyok030047
B011KÉK SÁV027207
B047Kék Sünik030070
B035Kompolti Utánpótlás031587
B044Kukkónia GyöngyeiSzlovákia
B057kukoricás037734
B037LevelibékákSzlovákia
B004Magoncok037321
B059Mardekár200300
B023NagyOkosokRománia
B052Négy Kék Jómadár102290
B008Négyen a kéken201476
B043NSZF fásítók201785
B016Nyerő Négyes202918
B050Nyerő Zöldek030070
B056Pali és angyalai037734
B015Pátyi Négyek a Kéken032447
B013Rózsaszín intelligens lámát037050
B010Save the Earth!035902
B024Superblues032445
B006Szederlesők201476
B051Szennai Kékikék201313
B058Tadájagré (Érmelléki Csibészek)031156
B029Taktaközi barangolók029220
B046Természet Urai030070
B038Természet vadászok030611
B032Túra brigád201168
B009Túramanók201838
B027Útravalók037740
B017Világtájolók202918
B005ZALAK036699
B048Záporosok034838
B053Zempléni Csellengők203175
B040Zöld Csibészek201026
 Azonosító Csapat neve OM azonosító1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény

Korosztály: 7-8.

Megjelenítés: 1 - 45 / 45

 Azonosító Csapat neve OM azonosító1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény
C046"Gyökerek"029049
C027"Tűrázó Inota"037021
C014A négy muskétás202918
C033A tudás hegyek030611
C040Ankét037592
C041ANONYMUS030070
C044Arcok034838
C009BosszúállókSzlovákia
C030Búcsi VándorokSzlovákia
C020Csajos bajos202918
C042Csiperkék203209
C021ErdélyiokosokRománia
C029Észkombájnok029220
C045Fehér Csoki030075
C024Fele-fele036633
C002Foltos szalamandrák201313
C016Fotoszíntévesztők203346
C017Harmatúra034954
C043Hegyi nindzsák037740
C026Himalája034840
C008Hőscincérek201292
C039Kalandorok200959
C007Kék túramacska201476
C028Kékségek037021
C010KékvérűekSzlovákia
C011Környezetbarátok030049
C031Mocorgók201168
C019MTZ033981
C047NagyMadicsaRománia
C022Négy Muskétás036633
C032NSZF turisták201785
C025Ösvénykeresők201052
C006Roki nyomában201476
C018Rotációs kapa-kupa033981
C023Rumi felfedezők036698
C012Rumi HóPárducok036698
C003SündörgőkSzlovákia
C035Sződligeti Vándorok032433
C038Szublimáció032433
C034Telekis gólyák030192
C004Természet csodái031836
C036Természetmesterek032433
C013Turbó Túrázók027285
C037Zokni032433
C015Zöldászok203346
 Azonosító Csapat neve OM azonosító1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény

Seregélyesi csapatok

Megjelenítés: 1 - 13 / 13

 SA korcsoport SC korcsoport Azonosító SB korcsoport Csapat neve OM azonosító1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény
SC003Alhavasi sütőtök202907
SB002Észforgatók202907
SA007Farkasok202907
SC001Fekete Pillangók202907
SA003Jégmadár202907
SB001Kék-Farkasok202907
SC004Kékharisnyások202907
SA006Rókák202907
SA005Seregélyesi Hóbaglyok202907
SA004Seregélyesi Kalandorok202907
SC002Seregélyesi Sárkányok202907
SA002Seregélyesi Sasok202907
SA008Unikornisok202907
 SA korcsoport SC korcsoport Azonosító SB korcsoport Csapat neve OM azonosító1. forduló 2. forduló 3. forduló Összesített eredmény